« Tagasi

Harju maavanem tunnustab 7. juunil Harjumaa parimaid abituriente ja aineolümpiaadide võitjaid

Harju maavanem tunnustab 7. juunil Harjumaa parimaid abituriente ja aineolümpiaadide võitjaid

 

Kolmapäeval, 7. juunil kell 13.00 tunnustab Harju maavanem Ülle Rajasalu Rahvusooper Estonia Talveaias kuld- ja hõbemedaliste ning üleriigiliste aineolümpiaadide Harjumaa voorude võitjaid. Käesoleval aastal saab kuldmedali 19 ja hõbemedali 23 Harjumaa noort.

 

"Tunnen uhkust meie noorte üle" sõnas Rajasalu. "Kõik teed ja maailm on nende ees lahti. Loodan, et igaüks neist leiab endale sobiva tuulesuuna ning lend tuleb kõrge ja teadmisterohke. See kõik on jätk meie noorte maailmavallutustele, mille algust paljud neist ehk enam ei mäleta, kuid mille lõpp on igaühe enda teha" lisas ta.  

 

Kuldmedali saavad sel aastal 5 Saku Gümnaasiumi abiturienti, 4 Keila Kooli abiturienti, 3 Saue Gümnaasiumi abiturienti, 2 Paldiski Ühisgümnaasiumi ja Viimsi Keskkooli abiturienti. Ühe kuldmedaliga lõpetajad on Kiili Gümnaasiumis, Loksa Gümnaasiumis ja Maardu Gümnaasiumis.

 

Hõbemedali saavad 5 Keila Kooli abiturienti, 4 Saku Gümnaasiumi abiturienti, 3 Maardu Gümnaasiumi abiturienti. Kaks hõbemedalisti on Jüri Gümnaasiumis, Kiili Gümnaasiumis, Kuusalu Gümnaasiumis, Saue Gümnaasiumis ja Viimsi Keskkoolis. Loo Keskkoolis on üks hõbemedaliga lõpetaja.

 

Koos medalisaajatega tunnustab Harju maavanem ka aineolümpiaadide Harjumaa voorude võitjaid. Sel aasta tulevad parimad aineolümpiaadide võitjad Aruküla Põhikoolist, Jüri Gümnaasiumist, Kehra Gümnaasiumist, Keila Koolist, Kiili Gümnaasiumist, Laagri Koolist, Laulasmaa Koolist, Loksa Gümnaasiumist, Loo Koolist, Maardu Gümnaasiumist, Nissi Põhikoolist, Paldiski Põhikoolist, Peetri Lasteaed- Põhikoolist, Saku Gümnaasiumist, Saue Gümnaasiumist, Tabasalu Ühisgümnaasiumist, Turba Koolist, Vasalemma Põhikoolist, Viimsi Keskkoolist.