25.09.14

Projekt "Turvaline kool" 2014

 

Harju Maavalitsus koostöös Eesti Tervisedenduse Ühingu, Politsei- ja Piirivalveameti Põhja prefektuuri, Maanteeameti põhja regiooni, Operation Lifesaver Estonia, Harjumaa Õppenõustamiskeskuse ja Harjumaa Omavalitsuste Liiduga kuulutab välja konkursi projekti „Turvaline kool" raames. Projekti eesmärkideks on eelkõige tähtsustada turvalise kooli teemat ning välja selgitada ja tunnustada aktiivselt turvalisusega tegelevaid koole Harjumaal. Muuhulgas on see suurepärane võimalus kaardistada kooli riskid ja seetõttu ka hea abivahend kooli turvakavade ja kriisimappide koostamisel.

 

Parima turvalisuse edendaja eeskujuna tõsteti projekti raames 2012. aastal esile Kuusalu Keskkool, 2013. aastal tunnustati Ääsmäe Põhikooli. Käesoleva aasta lõpus tunnustatakse konkursil silma paistnud koole ning kuulutatakse välja Turvaline kool 2014, üle antakse nii vastav seinaplaat kui ka rändkarikas.

 

Konkursil osalemiseks ootame koolidelt enesekontrolli küsimustiku täitmist ning soovi korral ka lisamaterjale.

 

Palume koolidel konkursil osalemisest teatada 16. septembriks 2014 aadressil nele.kunder@harju.maavalitsus.ee.

 

Konkursil osalevate koolide dokumente/mappe ootame hiljemalt 14. oktoobriks 2014 Harju Maavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiutalitusse. Info Nele Kunder nele.kunder@harju.maavalitsus.ee, tel 611 8547.

 

Projekti „Turvaline kool" rahastab Eesti Haigekassa Eesti Tervisedenduse Ühingu projektist „Kodu- ja vabaaja vigastuste vältimine Harju maakonnas".

 

Täiendav info antud projekti kohta:

2012. aasta dokumendid leiate SIIT ja SIIT

2013. aasta dokumendid leiate SIIT ja SIIT

2014. aasta dokumendid leiate SIIT ja SIIT

 

Lisainfo:

Nele Kunder
Haridus- ja sotsiaalosakonna sotsiaal- ja tervishoiutalitus
Peaspetsialist
Harju Maavalitsus
tel 611 8547
e-post nele.kunder@harju.maavalitsus.ee

 

Kairi Kilp

Projektijuht

Eesti Tervisedenduse Ühing

tel 526 1209

e-post Kairi.kilp@tervis.ee

Toimetaja: HEIKKO KUKK