Harjumaa noorsootöötajate tunnustamine 2015

17.12.15

Hindamine toimus viies kategoorias:

 

Silmapaistvaim noorsootöötaja noortekeskuses Harjumaal 2015 (esimene laureaat ja teine esitaja)

  1. Veronika Siilivask – Kehra NK noortejuht - Tuuliki Rohtla, Anija VV noorsootöö spetsialist
  2. Kristina Sirkas – Kehra NK noortejuht - Tuuliki Rohtla, Anija VV noorsootöö spetsialist
  3. Margit Amer – Loksa NK juhataja - Hilleri Treisalt, Loksa LV abilinnapea
  4. Kerttu Vetema – Mustamäe ANK vanemnoorsootöötaja – Maarja-Liis Tahk, Ääsmäe NK noorsootöötaja
  5. Tiina Pihlak – Saku NK noorsootöötaja – Evelin Küberson, Saku NK juhataja
  6. Loore Kääramees – Haabersti Vaba Aja Keskuse noorsootöötaja – Kevin Poll, Haabersti Vaba Aja keskuse projektijuht
  7. Kadri Pihelo – Tabasalu NK juhataja – Kairi Kalm, Tabasalu Ühisgümnaasiumi huvijuht
  8. Katrin Saliste – Tabasalu NK noorsootöötaja - Kairi Kalm, Tabasalu Ühisgümnaasiumi huvijuht
  9. Tiina Tampuu – Tabasalu NK noorsootöötaja - Kairi Kalm, Tabasalu Ühisgümnaasiumi huvijuht
  10. Andrejs Rusinovskis – Põhja-Tallinna NK IT-spetsialist – Maris Pošlin, Põhja-Tallinna NK noorsootöötaja
  11. Irina Mešalnikova – Lasnamäe NK noorsootöötaja – Sergei Ptsjolkin, Lasnamäe NK juhataja
  12. Urve Luht – Klooga Kultuuri- ja Noortekeskuse juhataja – Kadri Kurm, Keila VV, vallavalitsuse liige

 

Silmapaistvaim noorsootöötaja koolis Harjumaal 2015 (esimene laureaat ja teine esitaja)

  1. Anton Noor – Saku Gümnaasiumi huvijuht – Ulvi Läänemets, Saku Gümnaasiumi direktor
  2. Lemme Randma – Viimsi Keskkooli õpetaja, õpilasesinduse koordinaator – Karmen Paul, Viimsi Keskkooli koolijuht
  3. Riina Paartalu – Loksa Gümnaasiumi huvijuht, Loksa Muusikakooli viiuliõpetaja – Hilleri Treisalt, Loksa LV abilinnapea

 

Silmapaistvaim noorsootöötaja huvikoolis Harjumaal 2015 (esimene laureaat ja teine esitaja)

  1. Martin Reim – Martin Reimi Jalgpallikooli juht ja treener – Lemme Randma, lapsevanem
  2. Jelena Ossipova – Viimsi Muusikakooli kitarriõpetaja – Kadi Bruus, Viimsi VV noorsoo- ja haridustöö koordinaator
  3. Anne Soop-Tohver – Viimsi Kunstikooli õpetaja – Kadi Bruus, Viimsi VV noorsoo- ja haridustöö koordinaator
  4. Anu Lõhmus – MTÜ Avasta Anded, Meero Muusik huvikool muusikaõpetaja/koolitaja - Varje Lepp, MTÜ Avasta Anded juhatuse liige
  5. Tarmo Hein – Keila Korvpallikool MTÜ, treener – Aare Lepiksaar, Keila NK erinoorsootöö spetsialist

 

Aasta tegu noorsootöös Harjumaal 2015 (esimene laureaat ja teine esitaja)

  1. Saue linna Noorte Töömaleva tegevus –  Kristi Kruus, Saue NK juhataja
  2. Viimsi Õpilasmaleva tegevus – Annika Orgus, Viimsi Huvikeskuse dir asetäitja
  3. Saue (linna) Noortekeskuse kunstilaager – Kristi Kruus, Saue NK juhataja
  4. Haabersti Vaba Aja Keskuse Heakorra nädal 26.-30.oktoober 2015 – Kevin Poll, Haabersti Vaba Aja keskuse projektijuht
  5. MTÜ Lagedi-Jüri Noorteühingu tegevus – Kädi Kuhlap, Rae VV noorsootöö spetsialist
  6. Viimsi Noortevolikogu tegevus – Kadi Bruus, Viimsi VV noorsoo- ja haridustöö koordinaator
  7. Männiku Noortekeskuse projektilaager „Teaduslik koolivaheaeg:astronioomia" – Irina Kevel, Männiku NK noorsootöötaja
  8. Tallinna Spordi- ja Noorsooameti korraldatud välitreeningute sari „Pop-up-treeningud" – Heili Griffith, Tallinna Spordi – ja Noorsooamet

 

Noorsootöö toetaja Harjumaal 2015 (esimene laureaat ja teine esitaja)

  1. Rae Vallavalitsus ja vallavalitsuse noorsootöö spetsialist Kädi Kuhlap – Helina Lillsoo, MTÜ Koostöökoda noorsootöötaja
  2. Anija Vallavalitsus ja vallavalitsuse noorsootöö spetsialist Tuuliki Rohtla - Helina Lillsoo, MTÜ Koostöökoda noorsootöötaja
  3. Viimsi Vallavalitsus ja Viimsi Vallavolikogu – Adhele-Meelike Tuulas, Viimsi Noortevolikogu esimees
  4. Saue Linnavalitsus – Heidi Paabort, EANK
  5. Harku valla Tabasalu Noortekeskus – esitatud 3 erinevat esildist: Aule Kikas Muraste Külaseltsist, Katre Kuusik - lapsevanem, Kaja Rasmann Kumna Kultuuriaida juhataja
  6. MTÜ Avasta Anded, Meero Muusik huvikool – Varje Lepp, MTÜ Avasta Anded juhatuse liige
  7. Viimsi Muusikakool – Lemme Randma, Viimsi Kooli õpetaja

 

 

Toimetaja: HEIKKO KUKK