Kontaktid

1.02.17

Aadress: Roosikrantsi tn 12, 15077 Tallinn

Infotelefon:  +372 611 8640 

Üldine e-posti aadress: info@harju.maavalitsus.ee
Registrikood: 70002452 

 

NB alates veebruarist 2016 ei tööta enam e-posti aadressid lõpuga @mv.harju.ee. Palun kasutada kirja saatmisel eesnimi.perekonnanimi@harju.maavalitsus.ee

 

Ametikoht

Ametniku nimi

Telefon

E-post

Lisainfo

Maavanem

Ülle Rajasalu

611 8701

ulle.rajasalu@harju.maavalitsus.ee

Kodanike vastuvõtt:

iga kuu teine ja neljas neljapäev kell 14.00 -16.00 (eelregistreerimisega tel 611 8701)

Nõunik

Terje Lillo

611 8604

terje.lillo@harju.maavalitsus.ee

 

 

KANTSELEI

Maasekretär

Leevi Laever

611 8601

leevi.laever@harju.maavalitsus.ee

Kodanike vastuvõtt: iga kuu teine ja
neljas neljapäev kell 14.00 -16.00

Avalike suhete nõunik

Jane Gridassov 

611 8770

jane.gridassov@harju.maavalitsus.ee

Mobiil: 5866 8478

Finantsnõunik

Mairi Roots

611 8525

mairi.roots@harju.maavalitsus.ee

 

 

Personalinõunik

Oviiri East

611 8583

oviiri.east@harju.maavalitsus.ee

 

 

 

Asjaajamis- ja haldustalitus

Talituse juhataja

Külliki Aero

611 8610

kulliki.aero@harju.maavalitsus.ee            

 

Infospetsialist

Reet Burenkova

611 8640

reet.burenkova@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist

Evelin Sulg

611 8602

evelin.sulg@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist 

Anu Palm

611 8624

anu.palm@harju.maavalitsus.ee

 

Tehnik

Aleksandr Aug

611 8626

aleksandr.aug@harju.maavalitsus.ee

 

Rahvastiku toimingute talitus (perekonnaseisutoimingud), B-korpus, faks 611 8766, infotelefon 611 8761 või 611 8764, rahvastik@harju.maavalitsus.ee

 

Vastuvõtuajad: 

esmaspäev ja kolmapäev 09.00-12.00; 13.00-16.00

teisipäev ja neljapäev 09.00-13.00

 

Abielude registreerimine toimub eelregistreerimisega neljapäeviti ja reedeti

 

Talituse juhataja 

Liivi Suursoo

6118 761

liivi.suursoo@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist 

Annika Voosel 

611 8764

annika.voosel@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist  

Ruth Hallikalt

611 8762

ruth.hallikalt@harju.maavalitsus.ee

 

 

Õigustalitus

Talituse juhataja

Eino Tamm

611 8571

eino.tamm@harju.maavalitsus.ee

 

Talituse juhataja asetäitja

Svetlana Petrova

611 8572

svetlana.petrova@harju.maavalitsus.ee

 

Nõunik

Ahto Pahk

611 8578

ahto.pahk@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist

Meeli Vaarik

611 8582

meeli.vaarik@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist

Ülle Fedik

611 8523

ulle.fedik@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist

Kristjan Kenapea

611 8574

kristjan.kenapea@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist

Priit Kiigemägi

6118 576

priit.kiigemagi@harju.maavalitsus.ee

 

Ühistranspordi inspektor

Tenno Sivadi

611 8792

tenno.sivadi@harju.maavalitsus.ee

 

Ühistranspordi vaneminspektor

Marge-Thea Lembinen

611 8779

marge.lembinen@harju.maavalitsus.ee

 

Ühistranspordi vaneminspektor

Urve Saluste

611 8782

urve.saluste@harju.maavalitsus.ee

 

Ühistranspordi inspektor 

Stanislav Tõnissaar

611 8778

stanislav.tonissaar@harju.maavalitsus.ee

 

Ühistranspordi inspektor  

Vladimir Mihhailov

611 8776

vladimir.mihhailov@harju.maavalitsus.ee

 

Ühistranspordi inspektor   

Juri Petruhhin

611 8779 

juri.petruhhin@harju.maavalitsus.ee

 

Ühistranspordi inspektor   

Ethel Käpa

611 8779 

ethel.kapa@harju.maavalitsus.ee

 

Ühistranspordi inspektor   

Kaia Liblik

611 8779 

kaia.liblik@harju.maavalitsus.ee

 

Ühistranspordi inspektor   

Urmas Hellamaa

611 8779 

urmas.hellamaa@harju.maavalitsus.ee

 

Ühistranspordi inspektor  

Malle Pärt 

611 8779 

malle.part@harju.maavalitsus.ee

 

Ühistranspordi inspektor   

Koit Puidre 

611 8779 

koit.puidre@harju.maavalitsus.ee

 

Ühistranspordi inspektor

Helen Hallik

611 8779

helen.hallik@harju.maavalitsus.ee

 

Ühistranspordi inspektor

Tanel Lutsoja

611

8779

tanel.lutsoja@harju.maavalitsus.ee

 

Ühistranspordi inspektor

Urve Kaljulaid

611 8779

urve.kaljulaid@harju.maavalitsus.ee

 

 

ARENGU- JA PLANEERINGUOSAKOND

Osakonnajuhataja

Joel Jesse

611 8780

joel.jesse@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist

Maret Välja

611 8773

maret.valja@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist

Tiina Beldsinsky

611 8790

tiina.beldsinsky@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist

Alan Rood

611 8789

alan.rood@harju.maavalitsus.ee

 

Nõunik

Kaarel Kose

611 8616

kaarel.kose@harju.maavalitsus.ee

 

 

Maatoimingute talitus 

Vastuvõtt: teisipäev kell 09.00-12.00 ja 15.00-17.00 ja neljapäev kell 14.00-17.00

Talituse juhataja

Alo Reidolv

611 8660

alo.reidolv@harju.maavalitsus.ee

 

Talituse juhataja asetäitja

Marje Uusküla

611 8652

marje.uuskula@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist 

Hedy Kuusalu

611 8659

hedy.kuusalu@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist

Ülle Lammertson

611 8666

ulle.lammertson@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist

Mare Vridolin

611 8664

mare.vridolin@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist

Peeter Vilimaa

611 8667

peeter.vilimaa@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist

Maria Ott

611 8663

maria.ott@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist

Marika Jefimova

611 8665

marika.jefimova@harju.maavalitsus.ee

 

 

Planeeringute talitus

 

Talituse juhataja

Jaan Saulin

611 8788

jaan.saulin@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist

Harri Pendis

611 8786

harri.pendis@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist

Helen Madison

611 8584

helen.madison@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist 

Loona Kangur

611 8785

loona.kangur@harju.maavalitsus.ee

 

 

HARIDUS- JA SOTSIAALOSAKOND

 

 

Osakonnajuhataja

Maris Liiders

611 8740

maris.liiders@harju.maavalitsus.ee

 

Kultuurinõunik

Riin Kivinurm

611 8752

riin.kivinurm@harju.maavalitsus.ee

 

Noorsootöö nõunik

Anne Martin

611 8755

anne.martin@harju.maavalitsus.ee

 

Peainspektor 

Vaido Niinesalu

611 8745

vaido.niinesalu@harju.maavalitsus.ee

 

Peainspektor  

Katrin Kuusk

611 8754

katrin.kuusk@harju.maavalitsus.ee

 

Peainspektor  

Inna Mikli

611 8744

inna.mikli@harju.maavalitsus.ee

 

Peainspektor  

Tõnis Arvisto

611 8777

tonis.arvisto@harju.maavalitsus.ee

 

Peainspektor

Sirje Luide

611 8747

sirje.luide@harju.maavalitsus.ee

 

 

Sotsiaal- ja tervishoiutalitus

 

Talituse juhataja

Nele Kunder

611 8550

nele.kunder@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist

Tiiu Pärnmäe

611 8546

tiiu.parnmae@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist 

Kalev Aedma

611 8544

kalev.aedma@harju.maavalitsus.ee

 

Peaspetsialist 

Kerli Tamm

611 8547

kerli.tamm@harju.maavalitsus.ee