« Tagasi

Liikluskorraldus Kiili alevis seoses Harju Maakaitsepäevaga

Seoses 23. juunil toimuva Maakaitsepäevaga toimuvad Kiili alevis liikluskorralduse muudatused. Alates 8.00 kuni 16.00 on suletud täies ulatuses Pargi tänav ja Lasteaia tänav alates nn katlamaja ristmikust kuni Lootuse tänavani (lasteaiani). Lootuse tn elanikele ja kutsetega maakaitsepäeva külastajatele on läbipääs tagatud. Lasteaia tänava kortermajade juurde pääseb ainult mööda Karja tänavat ehk vallamaja kõrvalt.

 

Ajutised on suletud Nabala tee Andrese tänavast kuni Voore tänavani ajavahemikus 11.00-12.00 seoses operatiiv- ja kaitsejõudude piduliku rivistuse ja paraadiga. Liiklust reguleerivad liikluskorraldajad.

 

Muudatuse liin nr 116 graafikus:
- Tallinnast kell 11:00 väljuv buss sõidab Kiili ja kui liiklus on veel suletud siis ootab selle avamist. Sellega seoses võib esineda ka Paeknast kell 11:55 reisil hilinemist.
- Paeknast kell 10:55 buss teeb ümbersõidu Kiilis ehk enne peatust Kiili kool teeb buss parempöörde Voore tn-le, siis Toominga tn , Andrese tn ja siis peatus Kiili. Teenindamata jääb peatus Kiili kool. 

 

Harju Maavalitsus ja Kiili Vallavalitsus paluvad kohalikelt elanikelt mõistvat suhtumist ebamugavuste pärast, mida ümberkorraldused paratamatult tekitavad.